NAPISZ LUB ZADZWOŃ!

Tel: 504 254 938 E-mail: maciek@takabudka.pl
Tel: 504 254 938
E-mail: maciek@takabudka.pl

Faq / Cena

Ile zdjęć otrzymamy? Liczba zdjęć jest nieograniczona. Możecie zrobić ile tylko zdjęć chcecie, limitem jest czas na jaki wynajmujecie fotobudkę- takabudka.pl

Czy fotobudka drukuje zdjęcia na miejscu? Tak. Nasza Fotobudka w ciągu 15 sekund wydrukuje pasek ze zdjęciami.

Z czego wykonana jest fotobudka? Czy jest to profesjonalne urządzenie? TakaBudka jest jednym z pierwszych w województwie profesjonalnym i w pełni przenośnym, perfekcyjnie zaprojektowanym urządzeniem. Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego też nasze urządzenie wykonane jest z najlepszych materiałów i wbudowanych urządzeń. Używamy najlepszego sprzętu fotograficznego i drukujemy na najlepszych japońskich drukarkach!

Jakie są techniczne wymagania, abyśmy mogli wynająć foto budkę na naszą imprezę? Wymiary naszej FOTO BUDKI to 2×2 metry długości oraz wymagany jest dostęp do źródła prądu. W przypadku, gdy Wasza impreza odbywa się na świeżym powietrzu, potrzebujemy dostęp do 230V.

Czy są dodatkowe opłaty za czas, gdy rozstawiacie FOTO BUDKĘ? W przypadku, gdy wynajmujecie TakaBudka.pl na 4 godziny (np. od 20-24), FOTO BUDKA będzie gotowa o 20:00, a zaczniemy ją demontować o 24:05. Płacicie jedynie za czas używania FOTO BUDKI, nie za czas montażu/ demontażu/ przygotowania gadżetów itp.

Czy są dodatkowe opłaty za dojazd? Nie pobieramy dodatkowych opłat jeżeli impreza odbywa się w województwie łódzkim.

Czy fotograf będzie obecny na miejscu? TAK. Zazwyczaj jest to jedna osoba, która zajmuje się poprawnym funkcjonowaniem FOTO BUDKI podczas imprezy, wytłumaczy ona gościom jak korzystać z urządzenia oraz będzie asystować przy tworzeniu pamiątkowej foto księgi.

Jak zarezerwować FOTOBUDKĘ? Aby zarezerwować TakąBudkę wymagane jest podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki. To zagwarantuje, że data zostanie zarezerwowana tylko na Waszą wyłączność.

Czy można umieścić na pasku ze zdjęciami nasze logo/ imiona/ specjalną wiadomość/ dane z zaproszenia? TAK. Każdy pasek ze zdjęciami może zostać opatrzony w unikalne logo, slogan, wiadomość, możemy na nim umieścić wszystko czego zapragniecie.

Jaka jest cena fotobudki na wesele? Wyceniamy w zależności od terminu, liczby gości oraz miejsca. Cały pakiet zaczyna się od 700 zł.